11 czerwca 2026, 06:05

Teraz

11°

Fakty

A A A

OPATÓW: Groźne potrącenie rowerzystki

28 grudnia 2016 roku około godziny 16.10 oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Opatowie. - Patrol, który udał się na miejsce zdarzenia ustalił, że mieszkanka gminy Łęka Opatowska, kierująca volkswagenem w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania doprowadziła do bocznego zderzenia się z jednośladem - rowerem. Jednośladem kierowała młoda, 18-letnia mieszkanka tej samej gminy - powiedziała Radiu SUD st. sierżant Anna Lubojańska, oficer prasowy KPP Kępno. Kobieta została zabrana do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń ciała. Obie uczestniczki kolizji były trzeźwe, a sprawczynię ukarano mandatem karnym.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl