18 marca 2018, 20:09

Teraz

-10°

Fakty

A A A

OPATÓW: Nietrzeźwy „Romeo” zakłócał spokój

W nocy z 14 na 15 lutego po godzinie 22.00 oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o nietypowym zachowaniu młodego kierowcy fiata. Mężczyzna jeździł wokół jednej z posesji w Opatowie, głośno trąbiąc i zaznaczając swą obecność. Powodem tego zachowania była koleżanka mężczyzny, mieszkająca na tej posesji. Gdy nie wychodziła i nie otwierała, mężczyzna jeszcze intensywniej zaznaczał swoje zachowanie klaksonem. Wzbudziło to w końcu zaniepokojenie innych domowników, którzy wezwali policję.

- Gdy służby mundurowe dojechały na miejsce zastały śpiącego za kierownicą kierowcę fiata, 32-latka z gm. Trzcinica. Od mężczyzny czuć było wyraźnie alkohol. Badania wykazały, że miał w wydychanym powietrzu ponad 2,6 promila alkoholu. W tym stanie przyjechał do Opatowa, jeździł wokół posesji, a dodatkowo wjechał na jej teren. Gdy w drzwiach ukazali się domownicy, mężczyzna szybko wycofał samochód. W tym stanie nie kontrolował jednak swoich zachowań i cofając uderzył w bramę wjazdową, mocno ją uszkadzając - powiedziała Radiu SUD st. sierżant Anna Lubojańska, oficer prasowy KPP Kępno.

Mężczyzna stracił prawo jazdy, policjanci zadecydowali także o konieczności holowania pojazdu na parking policyjny. Teraz 32-latek odpowie między innymi za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

 • ~Alex: No to bracia juz nie będą jeździli na jednym prawku

  22:37, 17 lutego 2017
 • ~Alik: Rudi jaka wpadka))))))))))))))))) Fajna ksywa ROMEO

  19:55, 17 lutego 2017
 • ~Romeo: Rudi to ty Już cię przegoniła

  07:35, 17 lutego 2017
 • ~Jojo: Jaka wioska, taki Romeo

  14:57, 16 lutego 2017
 • ~alejaja: Waledrinki :-D

  11:48, 16 lutego 2017