18 sierpnia 2018, 01:08

Teraz

18°

Fakty

A A A

LUBCZYNA: OSP ćwiczyły w gorzelni

Pożar na terenie gorzelni i dwie osoby poszkodowane. Do zdarzenia doszło w piątek w Lubczynie. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń, w których wzięli udział strażacy OSP z terenu gminy Wieruszów.

Komendant gminny Stanisław Błoch alarmował o zagrożeniu o 15.30. Na miejscu jako pierwsze pojawiły się jednostki z Wyszanowa i Lubczyny a następnie OSP Podzamcze i OSP Wieruszów. Nad przebiegiem ćwiczeń czuwali funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej z Wieruszowa. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, działania na pewno szybko zaprocentują.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

 • ~xxx: To był Kopydłów, Wąchock czy inne pomarańczowe strony :-) :-)

  09:49, 22 lutego
 • ~Real: Na tym jednym zdjęciu to już najprawdopodobniej było jak już wracali z tej gorzelni.

  15:44, 20 lutego
 • ~Osp: Chwała im za chęci. A co do ich sprzętu to tylko świadczy o gminie jak dba o osp i to urzędnicy powinni się wstydzić A nie ludzie którzy robią coś społecznie

  07:38, 20 lutego
 • ~Do Obywatel: Zazdrość cię zżera chłopaki jak usłyszeli , że gorzelnia się pali to im w głowie buty były a tam gorzałka się zjara , wyluzuj trochę.

  22:41, 19 lutego
 • ~Obywatel: Jedno pytanie do Komendanta ci Panowie przebrani niby za strażaków jadących na tym czymś zwanym przyczepą to jakiś kabaret. Jeśli nie to Komendant i dyspozytor. PSP Wieruszów powinni ponieść konsekwencje. Mamy 21 wiek a tutaj Adidas i nie spełniający sprzęt norm BHP. Wstyd!

  20:25, 19 lutego
 • ~OSPe: A ten zespół folklorystyczny to skąd Ursusem przyjechał

  19:14, 19 lutego
 • ~Janek: OSP i gorzelnia. Przypadek :)

  18:13, 19 lutego

Więcej komentarzy