7 grudnia 2023, 11:50

Teraz

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW: Awans na wyższy stopień

W miniony wtorek nadkom. Radosław Szmaj, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego ostrzeszowskiej komendy otrzymał akt mianowania na wyższy stopień służbowy.


Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie - nadkom. Radosław Szmaj, na podstawie decyzji Komendanta Głównego Policji otrzymał awans na wyższy stopień służbowy.


Kameralna uroczystość odbyła się 14 listopada br. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Funkcjonariusz rozkaz personalny na stopień podinspektora policji otrzymał z rąk insp. Andrzeja Harasia, Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie -powiedziała  st. asp. Magdalena Hańdziuk z KPP w Ostrzeszowie.


Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego służbę w policji rozpoczął w kwietniu 1995 roku w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej w Warszawie, a następnie pełnił służbę w Komendzie Rejonowej Policji w Ostrzeszowie, Komisariacie Policji w Mikstacie, a po przywróceniu powiatów w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, awansując na poszczególne stanowiska służbowe. W styczniu 2017 roku podinsp. Radosław Szmaj objął stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowego Policji w Ostrzeszowie, które piastuje do chwili obecnej.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl