8 grudnia 2021, 11:20

Teraz

-3°

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW: Awanse w KPP

Trzech policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymało rozkazy nominacyjne na wyższe stanowiska służbowe, na których do tej pory pełnili obowiązki.

Dziś (31.05.2017r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której zostały wręczone trzy rozkazy nominacyjne. Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie młodszy inspektor Andrzej Haraś z dniem 01 czercwa tego roku mianował na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego - nadkomisarza Artura Lubinieckiego, na stanowsiko Zastępcę Naczelnika Wydziału Kryminalnego - podkomisarz Bernadetę Maury oraz na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego - komisarza Radosława Szmaja. Funkcjonariusze przez kilka miesięcy pełnili obowiązki na stanowiskach, na które teraz zostali mianowani.Komendant ostrzeszowskiej Policji wręczając policjantom akty mianowania, podkreślił że, otrzymane awanse są rezultatem ich rzetelnej pracy oraz dużego zaangażowania podczas codziennej służby.

FOT:KPP Ostrzeszów

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~xxx : @Do strażak: Ten mundur to jest część wyposażenia dot. środków przymusu bezpośredniego. Jak się napnie to strzelającym guzikiem przestępcę załatwi :-)

    10:57, 1 czerwca 2017, | odpowiedz
  • ~strażak : kupcie tej pani lepiej większy mundur, bo ledwo się miesci w tym co ma ubrany :D

    22:56, 31 maja 2017, | odpowiedz