18 marca 2018, 20:10

Teraz

-10°

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW: Mianowani z rąk ministra

Podczas uroczystej zbiórki z rąk wiceministra Jarosława Zielińskiego rozkaz personalny na stanowiska otrzymali funkcjonariusze KPP w Ostrzeszowie.

W Szkole Policji w Pile odbyła się uroczysta zbiórka z okazji mianowania Komendanta Szkoły Policji w Pile. W uroczystości osobiście uczestniczyli Sekretarz Stanu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji – Minister Jarosław Zieliński oraz Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk.Podczas uroczystej zbiórki, z rąk wiceministra Zielińskiego dziewięciu doświadczonych oficerów otrzymało rozkazy personalne o powołaniu na stanowiska kierownicze w strukturach komend miejskich i powiatowych Policji województwa wielkopolskiego. Wśród tych oficerów rozkaz personalny na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie otrzymał młodszy inspektor Andrzej Haraś oraz rozkaz personalny na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie otrzymał podinspektor Waldemar Sip.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

  • ~szunaj: A gdzie confetti....

    10:12, 21 kwietnia 2017