PIOTRÓWKA: Groźna kolizja na DK39
22 czerwca 2025, 20:28
Imieniny:Pauliny, Sabiny, Tomasza
Teraz
Jutro
6 stycznia o godzinie 00:40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Piastowskiej w Ostrzeszowie.
- Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 22-letni mieszkaniec gminy Galewice, kierując samochodem marki bmw, w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki opel, którym kierował 45-letni mieszkaniec Ostrzeszowa - mówi asp. sztabowa Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Wobec sprawcy wykroczenia policjanci zastosowali postępowanie mandatowe.
16:36
dzisiaj
PIOTRÓWKA: Groźna kolizja na DK39
09:44
wczoraj
BOLESŁAWIEC: Pijany 26-latek wjechał w budynek
22:31
20 czerwca
MIKORZYN: Noc Świętojańska
22:00
20 czerwca
AKCJA: 27 czerwca w RBS w Lututowie Święto Spółdzielczości. W tym roku będzie to Dzień Spółdzielczości z sercem! Możesz pomóc dzieciom w Głazie!
21:55
20 czerwca
REGION: Koleje Wielkopolskie ruszają z letnią ofensywą: nowe połączenia, konkurs artystyczny i kampania rekrutacyjna