5 marca 2024, 11:23

Teraz

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW: Nie żyje Zenon Lewek

23 listopada w wieku 74 lat zmarł Zenon Lewek: przewodniczący Rady Miejskiej w Ostrzeszowie II kadencji samorządu, przewodniczący Rady Gminy Kobyla Góra VI kadencji i radny Rady Gminy Kobyla Góra VII kadencji, radny Rady Powiatu w Ostrzeszowie I i III kadencji i członek Zarządu Powiatu III kadencji, członek Sejmiku Samorządowego Województwa Kaliskiego, długoletni prezes zarządu i współzałożyciel Spółki Wodnej „Strzegowa” w Ostrzeszowie, zasłużony członek Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Ostrzeszowie. 
Żegnamy osobę oddaną lokalnej społeczności, której działalność pozostawiła trwały ślad m.in. w rozwoju Miasta i Gminy Ostrzeszów” - czytamy w nekrologu podpisanym przez przewodniczącą Rady Miejskiej Beatę Calińską i burmistrza Patryka Jędrowiaka. 
Pogrzeb śp. Zenona Lewka odbędzie się 25 listopada na cmentarzu parafialnym w Ostrzeszowie. Msza św. żałobna zostanie odprawiona w kaplicy cmentarnej o godzinie 13.00. Modlitwy różańcowe odbędą się: 24 listopada o godz. 18.00 oraz w dniu pogrzebu o godzinie 12.30.


Fot. www.powiatostrzeszowski.pl 

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl