16 stycznia 2021, 07:11

Teraz

-5°

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW: Trwają poszukiwania

Wciąż nie udało się ustalić miejsca pobytu 32 - letniego mieszkańca powiatu ostrzeszowskiego. Mężczyzna zaginął, po tym jak 20 czerwca wyszedł z domu nie informując nikogo o celu swojego wyjścia. Poszukiwania prowadzi ostrzeszowska Policja.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie 20 czerwca przyjęła zawiadomienie o zaginięciu Marcina Życzkowskiego zamieszkała w powiecie ostrzeszowskim.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie w dniu 20 czerwca 2020 roku przyjęła zawiadomienie o zaginięciu Marcina Życzkowskiego zam. pow. ostrzeszowski. W toku wykonanych czynności w sprawie ustalono, że ww. w wyniku nieporozumienia rodzinnego wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna ostatni raz widziany był w miejscowości Łobez w woj. zachodniopomorskim, gdzie odwiedził swoją babkę. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie - powiedział rzecznik KPP w Ostrzeszowie sierż. Martyn Kowalczyk.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, oczy kol. niebieskiego, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru jasnego, obcięte na tzw. jeża
W chwili zaginięcia ubrany był w bawełnianą bluzę z kapturem koloru jasnego (szarego),spodnie jeansowe typu rurki koloru ciemnego, buty sportowe marki Nike koloru jasnego (białego)

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl