18 marca 2018, 20:02

Teraz

-10°

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW: Znieważył policjantów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie mężczyznę, który znieważył policjantów oraz naruszył nietykalność cielesną jednego z nich.

W miniony poniedziałek (09.01.2017r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży kosmetyków w jednym z ostrzeszowskich sklepów przemysłowych. Policjanci na miejscu ustalili, że do kradzieży doszło kilkakrotnie, a czynu zabronionego dokonała 46-letnia mieszkanka Ostrzeszowa. Kobieta ukradła kosmetyki różnych marek o łącznej wartości 650 złotych.
Stróże prawa skradzione mienie odzyskali podczas przeszukania miejsca zamieszka sprawczyni. Niestety czynności służbowe cały czas utrudniał 21-letni syn kobiety. Mężczyzna wobec policjantów używał słów obelżywych, a wobec jednego użył nawet przemocy szarpiąc go za mundur powodując jego rozerwanie.
Pomimo wezwań do zachowania zgodnego z prawem dwudziestolatek nie podporządkował się poleceniom. Agresor został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. Mężczyzna odpowie za znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. Do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie zatrzymana została także 46-latka, która usłyszała już zarzut kradzieży, do którego się przyznała.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.