18 listopada 2018, 08:49

Teraz

-9°

Fakty

A A A

PERZÓW: Powstał mural na 100 rocznicę Niepodległości

W Perzowie powstał mural inspirowany 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości.

Perzowski mural, inspirowany 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości znalazł się wśród laureatów konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Na ten cel Gmina Perzów pozyskała dotację celową w wysokości 7 000,00 zł z budżetu Województwa Wielkopolskiego. Mural umiejscowiony został na ścianie budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie a jego oficjalne otwarcie nastąpi 11 listopada, podczas gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Lokalizacja muralu na ścianie wschodniej budynku GOK zapewnia odpowiednią przestrzeń systematycznie odwiedzaną przez mieszkańców chociażby ze względu na usytuowanie GOK, Biblioteki, USC. W sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjno sportowe, na których odbywają się zawody sportowe i imprezy kulturalno – plenerowe dla mieszkańców. Młodzież szkolna codziennie przemieszcza się tutaj zmierzając na salę gimnastyczną. Autorką projektu jest Pani Iwona Witczak. Wykonawcą muralu była firma All Chrome ze Strzelina.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

 • ~XXX: Prawda,że w gminie Perzów bedzie zmiana sekretarza

  18:46, 13 listopada
 • ~K: Gratulacje dla P.Iwony.

  23:42, 12 listopada
 • ~Romek: Bardzo ładny projekt! A jak ktoś nie wie po co to niech jedzie do RPA

  21:30, 9 listopada
 • ~jawsza: do xyz - żebyś obywatelu mógł kupć chleb i bułki po polsku anie po rusku czy po niemiecku. Pomyśl trochę

  21:15, 9 listopada
 • ~xyz: śliczny projekt - tylko po co .

  16:47, 9 listopada
 • ~Jużew: Bardzo ładny projekt a EEMM jeszcze musi się sporo poduczyć.

  19:45, 8 listopada
 • ~BIS: Do EEMM 100 lecie Niepodległości informuje o tym jak długo żyjemy w niepodległym państwie , a 100 lecie Odzyskania Niepodległości informuje o tym , że obchodzimy setną rocznicę odzyskania Niepodległości. Wynika więc z tego ,iż nie ma żadnego błędu. Swoją drogą projekt muralu bardzo ciekawy ładny.

  18:07, 8 listopada

Więcej komentarzy