18 listopada 2018, 09:17

Teraz

Fakty

A A A

PERZÓW: Radni odebrali zaświadczenia

W miniony poniedziałek, 5 listopada 2018r. w sali konferencyjnej w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie odbyło się pierwsze wspólne spotkanie nowej Rady Gminy Perzów kadencji 2018-2023.

Z rąk przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej w Perzowie Genowefy Kolendy, w obecności wszystkich jej członków, wybrani w wyborach samorządowych radni elekci odebrali zaświadczenia o wyborze. Zaprzysiężenie radnych nastąpi podczas pierwszej sesji nowej kadencji Rady Gminy Perzów, której termin zostanie wyznaczony przez Komisarza Wyborczego na dzień przypadający w ciągu 7 dni od dnia zakończenia obecnej kadencji rady. W Radzie Gminy Perzów zasiądą (w kolejności alfabetycznej): Karol Brząkała, Danuta Czajkowska, Zbigniew Kozan, Jan Kubaczyński, Roman Kula, Karolina Latusek, Przemysław Łytka, Kornelia Mielczarek, Dawid Misiak, Marek Ostrowski, Krystyna Poręba, Andrzej Przybylski, Mariusz Szymczak, Ewa Tyma i Dominika Wyrwas. Zaświadczenie o wyborze na kolejną kadencję otrzymała również wójt Gminy Perzów Danuta Froń. Wójt pogratulowała wyboru radnym i życzyła wspólnej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Sekretarz gminy Weronika Urbańska podziękowała Gminnej Komisji Wyborczej za pracę przy organizacji wyborów.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

 • ~wiedzący: Tak Olu - teraz sekretarzem podobno będzie znany ichtiolog Jerzy Enrelski z Hałdrychowic

  20:25, 13 listopada
 • ~Ola: Czy to prawda,że w gminie Perzów będzie zmiana sekretarza

  18:43, 13 listopada
 • ~Romek: deksterku - oddychaj głęboko bo się spocisz

  12:26, 13 listopada
 • ~dekxter: Do observator takie cos jak Ty to ja spuszczam w UBekacji

  11:17, 12 listopada
 • ~observator: deksterku - ależ ty masz słabe nerwy biedaku, wszyscy cię tu podpuszczają jak młodego a tobie się wydaje że ważny jesteś. Chciałbyś być na tym zdjęciu ja wiem. szczekaj psie a karawana i tak idzie dalej...bez ciebie

  08:06, 11 listopada
 • ~dekxter: Eee ty olaf, a teraz weź duży rozpęd pochyl ten swój głupi łeb a ściana sama Cie znajdzie

  19:57, 10 listopada
 • ~wow: Zbysiu wyglada jak zombi czy on coś jeszcze kuma ten w koszuli wygląda jak wczorajszy a ten z tyłu też z jakimś infantylnym uśmieszkiem

  19:43, 10 listopada

Więcej komentarzy