22 stycznia 2019, 11:47

Teraz

-8°

Fakty

A A A

ŁUBNICE: Policja zatrzymała podpalacza magazynu!

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji z Wieruszowa szybko ustalili osobę, która miała dokonać podpalenia magazynu pianki tapicerskiej na terenie Łubnic. 

Informację potwierdził oficer dyżurny KPP. - Wstępne ustalenia, jakie mamy, to jest podpalenie – przekazał asp. sztab. Radosław Szkudlarek. - Mamy zatrzymaną jedną osobę, która jest podejrzewana o rozniecenie ognia. Jest to mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, urodzony w 1985 r. Mogę przekazać tylko tyle, że wykonujemy tam na miejscu czynności. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zakład był podpalony. Osoba podejrzana jest zatrzymana do dyspozycji prokuratora. 

Ustaliliśmy drogą nieoficjalną, że sprawcą jest mieszkaniec Łubnic, który pracował w tym zakładzie a na dodatek należał do miejscowej OSP! Funkcjonariusze szybko namierzyli go najprawdopodobniej dzięki nagraniu z monitoringu. Więcej niebawem! 

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Tryb sortowania komentarzy:
  • ~Gość : Brak słów strażak podpala swoje miejsce pracy

    08:25, 13 stycznia, | odpowiedz