26 września 2020, 12:37

Teraz

13°

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW: Poszukiwani w kraju zatrzymani na terenie powiatu

W ciągu minionego weekendu policjanci z KPP w Ostrzeszowie, Grabowa, Kobylej Góry i Mikstatu zatrzymali osoby, które były poszukiwane przez organy wymiaru sprawiedliwości.

W piątek rano, dzielnicowi z Posterunku Policji w Kobylej Górze zatrzymali 54-letniego mieszkańca gm. Kobyla Góra, wobec którego sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego.
W sobotę późnym popołudniem, policjanci pionu kryminalnego zatrzymali 37-letniego mieszkańca Grabowa nad Prosną, który był poszukiwany wydanym przez sąd, listem gończym. Został doprowadzony do aresztu śledczego. W niedzielne popołudnie policjanci pionu kryminalnego zatrzymali 52-letniego mieszkańca jednej z wsi, położonej w granicach administracyjnych gm. Ostrzeszów, wobec którego sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. W niedzielę wieczorem, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Kobylej Górze zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez organy wymiaru sprawiedliwości w celu ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do aresztu śledczego.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl