BARANÓW: Sobotnie koncerty na Muratorze
14 czerwca 2026, 09:39
Imieniny:Bazylego, Elizy, Justyny
Teraz
Jutro
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie zdobył tytuł Lidera Aktywizacji 2026 i został nominowany do nagrody głównej konkursu organizowanego przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych Polprom. Konkurs dotyczył praktyk zmieniających rynek pracy na bardziej przyjazny. W 2026 roku nagroda „Lider Aktywizacji” została przyznana w kategorii „Inspirujące doradztwo zawodowe oferowane przez publiczne instytucje rynku pracy”. W tym roku do konkursu zgłoszono 89 dobrych praktyk z całej Polski. Rada Nagrody przyznała 36 tytułów „Lidera aktywizacji 2026”. PUP Ostrzeszów otrzymał nagrodę za dobrą praktykę „Aktywni nie tylko zawodowo – warsztaty grupowe dla osób niezarejestrowanych, uczestników klubów seniora”. Warsztaty były organizowane dla Klubu Seniora Bratek w Ostrzeszowie i Klubu Senior+ w Mikstacie.
Źródło: www.powiatostrzeszowski.pl
22:11
wczoraj
BARANÓW: Sobotnie koncerty na Muratorze
19:31
wczoraj
TRZCINICA: Jubileusz 65-lecia Koła Gospodyń Wiejskich
16:44
wczoraj
WIERUSZÓW: Trwa strażacki weekend w Wieruszowie
10:37
wczoraj
REGION: Zmarł Marek Długaszewski, były właściciel Cegielni Podzamcze oraz społecznik
09:54
wczoraj
BARANÓW: Kosmiczna, klubowa noc na Muratorze