24 marca 2023, 20:07

Teraz

16°

Fakty

A A A

PROMOCJA: Dresy piłkarskie - odpowiedni krój kompletu treningowego

Przy wyborze dresów piłkarskich możesz mieć duży kłopot. Z uwagi na szeroką ofertę i duża konkurencyjność na rynku odzieży sportowej, istnieje naprawdę cała masa różnorodnych rozwiązań i nierzadko ciężko zdecydować się na wybór najlepszego kompletu treningowego. Podpowiadamy, jakie kroje dresów piłkarskich są uznawane za najpopularniejsze!


Dres piłkarski z bluzą typu crewneck


Pierwszą, najprostszą i często - najlepsza propozycją jest wybór dresów piłkarskich składających się z dwóch elementów. Górną częścią może być klasyczna bluza z okrągłym kołnierzykiem typu crewneck. Wyróżnia ją klasyczna forma i prosty krój. Jest uniwersalna i ponadczasowa. Do kompletu dopasuj zwężane spodnie piłkarskie typu jogger.


Dresy sportowe piłkarskie z bluzą zapinaną


Dresy piłkarskie mogą również mieć inny wygląd. Górna część komplety, czyli bluza, może mieć wygodny i komfortowy suwak umieszczony na całej długości bluzy. Dzięki temu zawodnik w każdej chwili może rozpiąć lub zapiąć bluzę, ale też swobodnie regulować poziom zapięcia do aktualnych potrzeb. Bluza rozpinana często ma dodatkowe kieszonki, do których można schować niezbędne drobiazgi (np. kluczyk do szatni, chusteczkę higieniczną itp.).


Dresy do piłki nożnej z bluzą z rozpinanym kołnierzem


Kolejną z popularnych propozycji są dresy piłkarskie z bluzą wzbogaconą o kołnierzyk z krótkim zamkiem błyskawicznym. Dzięki niemu zawodnik może wygodniej założyć lub zdjąć bluzę bez przeciskania jej przez głowę. Do bluzy dobrze jest dopasować spodnie piłkarskie z lekko zwężaną nogawką. Może być zakończona elastyczną gumką i np. dodatkowym suwakiem, który ułatwia zakładanie i zdejmowanie spodni mimo założonego obuwia.


 


Postaw na polskie marki


Jak widzisz, możliwości w zakresie wyboru dresów piłkarskich jest bardzo wiele. Przedstawione w tekście trzy wygodne propozycje okazują się najlepiej recenzowanymi i najwygodniejszymi w tym sporcie. Jeżeli szukasz wygodnych dresów piłkarskich, zainwestuj w wysokiej jakości polskie wyroby. Polscy producenci strojów sportowych (np. PEHA) posiadają niezwykle rozbudowaną ofertę, dzięki której bez problemu znajdziesz wygodne i współczesne  dresy piłkarskie dla siebie i całej swojej drużyny.


Dresy do piłki nożnej stanowią jeden z nieodłącznych elementów wyposażenia sportowca. Jeżeli chcesz, żeby służyły Ci przez długi czas aktywnego użytkowania - celuj w wyborny polskiej produkcji. To najlepszy wybór!

Autor: redakcja@radiosud.pl