4 marca 2021, 02:10

Teraz

Fakty

A A A

PROMOCJA: Filmy i seriale vod. Spokeo Piotr Sochan uruchamia nową platformę filmową

Kiedyś o filmach pisano przede wszystkim w gazetach codziennych i tygodnikach, ale dzisiaj dziennikarstwo przeniosło się do internetu. Nowe medium pozwala na bardziej zażyły kontakt z czytelnikami, a także na szybkie przekazywanie świeżych wiadomości. Na portalu Pinbook znajdziecie zarówno najnowsze newsy ze świata filmów, seriali i gier, jak i informacje o premierach kinowych i nowych treściach dodanych na Netflixa, HBO GO i inne platformy VOD!

Nowoczesny kontakt z kulturą dzięki..... SPOKEO Piotr Sochan nie zwalnia i uruchamia kolejny duży projekt Pinbook.pl
Dzięki internetowi współczesna kultura charakteryzuje się szybszym tempem konsumpcji treści. Coraz popularniejszy jest binge-watching, a najpopularniejsze filmy czy seriale stają się obiektem gorących, publicznych dyskusji i sporów. Na portalu Pinbook.pl znajdziecie wszystkie niezbędne informacje i plotki ze świata filmu, w tym informacje na temat produkcji kolejnych sezonów najpopularniejszych seriali. W dziale wiadomości znajdziecie też rozpiskę premier najnowszych oryginalnych produkcji na popularnych platformach VOD (Netflix, Amazon Prime, HBO GO i inne) oraz repertuar kin wraz z przyszłymi premierami. Strona zajmuje się także opracowywaniem świeżych materiałów takich jak newsy i recenzje gier komputerowych oraz premiery najnowszych nowinek technologicznych.

Rankingi najciekawszych filmów i seriali
Na stronie znaleźć można także rankingi najlepszych propozycji filmowych i serialowych z danego gatunku oraz wybór najbardziej utalentowanych gwiazd Hollywood. Wśród zaprezentowanych produkcji można znaleźć zarówno najbardziej znane i lubiane hity, jak i mniej popularne, warte uwagi produkcje wybrane przez redakcję. Wygodne filtrowanie sprawia, że można dostosować pokazywane produkcje do własnych gustów, a także sprawdzić, gdzie można je zobaczyć. Dzięki Pinbook.pl wybór serialu lub filmu na nudny, deszczowy wieczór nigdy nie był tak prosty!

Program TV, repertuar kin i platformy VOD
Jak już wspomnieliśmy na stronie znajdziecie repertuar najbliższych kin, program telewizyjny, a także najnowsze newsy na temat platform VOD. Pinbook.pl posiada całą sekcję poświęconą produkcjom Netflixa, dzięki czemu miłośnicy tego serwisu znajdą na stronie aktualną rozpiskę dodawanych i usuwanych treści, a także plotki i newsy na temat oryginalnych produkcji platformy. Popularność Netflixa ciągle rośnie, a coraz więcej Polaków korzysta z usług amerykańskiej korporacji. Jeżeli i wy możecie pochwalić się abonamentem, koniecznie zajrzyjcie na stronę Pinbook.pl i sprawdźcie, co już wkrótce zagości na Netflixie!

Autor: