25 września 2022, 00:00

Teraz

10°

Fakty

A A A

PROMOCJA: Gdzie sprzedać swoje używane auto w Poznaniu

Sprzedaż używanego auta może być dość czasochłonna, lecz decydując się na sprawdzone i niezawodne rozwiązania zwiększa się szanse na to, iż transakcja przebiegnie ekspresowo. Oczywiście właścicielom samochodów zależy w dużej mierze na tym, aby otrzymać za auto jak największe pieniądze. Czasami trzeba podejść do sprawy uczciwie i obiektywnie, mając na uwadze m.in. zaistniałe w samochodzie usterki oraz jego roku produkcji. Wszystko to może mieć wpływ na ostateczną wycenę. Jeśli chodzi o możliwości sprzedaży używanych aut na terenie Poznania zainteresowani mają do dyspozycji kilka ciekawych opcji.


Sprzedaż samochodu w skupie aut Poznań - brak stresu i szybkie załatwienie formalności


Sprzedając auto w Poznaniu warto zdecydować się na skorzystanie z oferty profesjonalnego skupu aut z Poznania https://www.skupauta.pl/skup-aut-poznan/. To właśnie w tym miejscu kierowcy są w stanie sprzedać samochód każdej marki, niezależnie od jego aktualnego stanu technicznego. Klienci mogą dostarczyć do skupu następujące auta: prywatne, służbowe, terenowe, od pierwszych właścicieli, sprowadzone z innego kraju, krajowe, osobowe, ciężarowe, powypadkowe, uszkodzone, dostawcze, całe, z branży CFM, poleasingowe, z banku, flotowe, z firm windykacyjnych czy też pochodzące z wypożyczalni. 


Jak widać oferta poznańskiego skupu aut jest bardzo szeroka i każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie odpowiednią propozycję. Pełna oferta oraz szczegóły dotyczące transakcji znajdują się na stronie.


Jeśli chodzi o obowiązujące formalności wystarczy dostarczyć dowód osobisty, dowód rejestracyjny, ubezpieczenie OC i kartę pojazdu. Pracownicy zajmują się rzetelną wyceną auta i proponują klientowi atrakcyjną kwotę, a od właścicieli aut zależy to, czy zdecydują się "dopiąć" transakcję. Przy wycenie aut bierze się pod uwagę m.in. aktualny przebieg, rok produkcji, wyposażenie i występujące usterki techniczne. Całość odbywa się bezstresowo i kończy się podpisaniem wiążącej umowy kupna-sprzedaży. Gotówkę otrzymuje się natychmiastowo i nie wymaga to żadnego zaangażowania. Za poznańskim skupem aut przemawiają następujące zalety:  • możliwość uzyskania bardzo korzystnych warunków finansowych,

  • sprawna realizacja transakcji (pieniądze otrzymane do ręki lub na rachunek bankowy),

  • przyjmowanie aut w każdym stanie technicznym (każda marka i model),

  • absolutne minimum formalności.


Wystarczy skontaktować się ze skupem aut, poczekać na błyskawiczną wycenę samochodu i podpisać umowę kupna-sprzedaży. Wszystko jest proste i bezproblemowe.


Serwisy z ogłoszeniami, media społecznościowe i lokalna prasa


Posiadacze używanych aut na terenie Poznania mogą również skorzystać z kilku innych możliwości. Ciekawym przykładem jest umieszczenie oferty na serwisie z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Kluczowe jest to, aby oferta była rzetelna, sporządzona w sposób uczciwy i zwięzła. Dzięki temu trafi do potencjalnych inwestorów i zainteresuje szeroką grupę społeczeństwa. W ogłoszeniu należy wspomnieć o ewentualnych wadach pojazdu i oczekiwanej cenie.


Alternatywą jest ogłoszenie umieszczone w lokalnej prasie lub też na mediach społecznościowych (na prywatnym profilu lub w odpowiednio wybranych grupach - o charakterze motoryzacyjnym). Czasami na efekty czeka się długimi miesiącami.


Przeczytaj również gdzie można sprzedać auto w Warszawie https://www.rdn.pl/news/gdzie-najlepiej-szybko-sprzedac-samochod-w-warszawie


Giełda samochodowa w Poznaniu - sprawne obeznanie w temacie


Ostatnim z ciekawszych rozwiązań jest giełda samochodowa w Poznaniu. W tym przypadku trzeba liczyć się z tym, iż właściciele samochodów będą zmuszeni do uiszczenia opłaty za wjazd na giełdę. 


Osoby chcące kupić używane auto bardzo cenią sobie taką możliwość, ponieważ jest to dla nich szansa na sprawne obeznanie w temacie i dokładne sprawdzenie oferowanego samochodu. Na giełdę trafiają auta różnych marek, często pochodzące od pierwszych właścicieli. Inwestorzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki, dlatego nigdy nie należy ich ukrywać. Oczywiście przy sprzedaży auta na giełdzie samochodowej trzeba przygotować się na negocjację ustalonej wcześniej ceny. To dość czasochłonne przedsięwzięcie, które nie zawsze przynosi spodziewane efekty (np. pod kątem finansowym).


Źródło: https://www.skupauta.pl/


 

Autor: ewa.kowalczyk@radiosud.pl