29 stycznia 2022, 02:58

Teraz

-1°

Fakty

A A A

PROMOCJA: Jakie cechy powinny mieć stroje sportowe dla drużyny?

Wybór idealnego stroju sportowego dla drużyny nie musi być trudny! Myśląc o tym produkcie, masz zapewne w głowie kilka popularnych marek, które weźmiesz pod lupę, jednak aby rzetelnie przeprowadzić, reaserch nie sugeruj się jedynie logo i prestiżem firmy. Aby podjąć właściwą decyzję, warto znać kilka kryteriów, którymi powinieneś kierować się podczas poszukiwań. Czy stroje sportowe PEHA, polskiej marki odzieży sportowej będą dobrym wyborem? 


Wysoka jakość materiałów i uniwersalny krój


Najważniejszym czynnikiem, który wpłynie na komfort użytkowania strojów sportowych, które wybierzesz, będzie to, z jakiego materiału zostały wykonane. To właśnie tkaniny powinny być wyznacznikiem, ponieważ odpowiednio dobrane przez projektantów, posłużą twojej drużynie przez co najmniej kilka sezonów. Warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości dzianinę Coolmax, wykorzystywaną przez markę PEHA. Ten materiał stwarza idealne warunki dla ciała podczas treningu, ponieważ odprowadza wilgoć i zapewnia doskonałą wentylację. Dziania Coolmax oprócz właściwości sprzyjających termoregulacji ciała podczas ruchu na boisku, jest lekka, przewiewna oraz miękka w dotyku. Dobrej jakości komplet, taki jak stroje sportowe PEHA,  musi mieć również odpowiedni krój. Nie może być ani zbyt obcisły, ani za luźny, w żaden sposób nie powinien krępować ruchu zawodników podczas meczu lub treningu. Przed zamówieniem warto wykonać dokładne pomiary ciał członków drużyny, aby zamówić rozmiary zgodnie z tabelami udostępnianymi przez markę. 


Personalizacja i jak na niej zaoszczędzić?


Podczas poszukiwań strojów dla drużyny, warto zwrócić uwagę, czy wybrana przez Ciebie marka oferuje usługę personalizacji. Producent PEHA www.pehasports.com  umożliwia wykonanie nadruków sublimacyjnych gratis przy zakupie odzieży sportowej. Dzięki temu drużyna może znacznie zaoszczędzić czas, który spożytkowałaby na szukaniu oddzielnej firmy wykonującej tę usługę oraz pieniądze. 


Uniwersalny design


Przy wyborze strojów sportowych dla drużyny, warto postawić na barwy, w których wszyscy na boisku będą czuć się swobodnie. Jeśli po wspólnej naradzie zdecydujecie się na wyjątkowy wzór lub niestandardowe połączenie kolorów, na pewno będzie z czego wybierać, ponieważ oferty sklepów stale się poszerzają. Stroje sportowe PEHA wybrać z dużej puli gotowych wzorów lub zaprojektować indywidualnie od podstaw. 


Strój sportowy dla drużyny powinien być przede wszystkim uszyty z odpowiednich materiałów oraz mieć uniwersalny krój, a ze względu na różne sylwetki zawodników warto zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów producenta. Podczas poszukiwań marki nie kieruj się tylko logo i ceną, ponieważ nie zawsze świadczą o wysokiej jakości. Zwróć uwagę na dodatkowe usługi świadczone przez markę, takie jak darmowa personalizacja strojów sportowych PEHA.


 

Autor: redakcja@radiosud.pl