15 sierpnia 2020, 18:33

Teraz

25°

Fakty

A A A

PROMOCJA: Katarzyna Figura gościem Centrum Kosmetologii Estetycznej

W Hotelu Kempen odbyło się uroczyste wydarzenie w związku z podjęciem współpracy przez Centrum Kosmetologii Estetycznej Edyty Furowicz z partnerem biznesowym Biotec Italia. Gościem specjalnym była wspaniała aktorka Katarzyna Figura!


"Inwestycja w siebie, w dobry wygląd to również inwestycja w dobre samopoczucie, pozytywna energię", wielokrotnie podkreślała Katarzyna Figura na piątkowym spotkaniu z właścicielką gabinetu kosmetycznego Edytą Furowicz oraz jej klientami.
W czasach dynamicznego rozwoju medycyny estetycznej gabinet ten stawia na innowacyjność, bezpieczeństwo, jakość oraz ciągłe poszerzanie wiedzy by móc oferować wielospecjalistyczną pomoc oraz fachowa opiekę nad klientem. Na wygląd oraz kondycję skóry wpływa wiele zróżnicowanych czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych. Bez względu na charakter tych czynników najważniejszym procesem, któremu poddawany jest każdy rodzaj skóry jest proces starzenia. Reakcje z nim związane w sposób niekorzystny oddziałują na tkankę skórną, powodują bowiem jej stopniową degradację. Jednym z wielu czynników, wpływających na powstawanie zmarszczek są zaburzenia z syntezie włókien kolagenowych i elastynowych oraz słabnące z wiekiem nawilżenie skóry. Na skórze zaczynają pojawiać się liczne przebarwienia, zmarszczki, popękane naczynka krwionośne oraz zaburzenia procesów regeneracji.

Nowoczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna dysponują licznymi możliwościami w zakresie usuwania tych niedoskonałości. Pomagają one w redukowaniu ich nieestetycznego wyglądu jak również całkowicie je usuwają. Wszechstronność pojawiających się na rynku metod, a także ich zróżnicowany zakres zastosowania powoduje, że watro zastanowić się nad realną efektywnością proponowanych zabiegów. Jest to temat o tyle istotny, gdyż wygląd estetyczny człowieka jest obecnie szalenie ważny. Oznacza to, że również proponowane zabiegi powinny cechować się wysokim poziomem skuteczności. Aparatury BIOTEC ITALIA niezaprzeczalnie stanowią potężną siłę w walce z upływającym czasem. Producent marki znany jest na rynku medycyny i kosmetologii estetycznej od 1993 roku. Są to aparatury przechodzące liczne certyfikacje względem bezpieczeństwa oraz skuteczności co daje Państwu gwarancję jakości i prestiżu. Posiadają bowiem nie tylko badania kliniczne ale również naukowe.
Niezaprzeczalnie jednym z topowych urządzeń, które mamy w ofercie jest IntraJECT . Synergie terapeutyczne w postaci radiofrekwencji mikroigłowej z elektroporacją , plazmy azotowej (bezoperacyjny lifting powiek), radiofrekwencji nieigłowej z elektroporacją oraz kawitacji medycznej służącącej do głębokiego oczyszczanie skóry. Pod wpływem mikrouszkodzeń skóry dochodzi do odbudowy struktur tkankowych, powstawania nowego kolagenu elastyny, silnego pobudzenia fibroblastów do produkcji kwasu hialuronowego, bez ryzyka blizn, oraz konieczności wyłączenia z codziennego funkcjonowania. Poprzez bodziec mechaniczny oraz termiczny uzyskujemy zagęszczenie, lifting, nawet u pań po menopauzie a skóra sama zaczyna wytwarzać nowy kolagen.

Zabieg świetnie koleruje z innymi niedoskonałościami skóry, rumieniem, naczynkami, przebarwieniami, nierównościami tkankowymi oraz bliznami przerostowymi czy tez zanikowymi. Ta jedna technologia daje ogromne możliwości wielokierunkowej przebudowy. Mamy możliwość w czasie zabiegu mikroigłowej fali radiowej, bądź nie igłowej, poprzez powstawanie kanałów jonowych wprowadzać w głębokie warstwy skóry substancje odżywcze wykorzystując tzw. zjawisko elektroporacji. Aparaturę tą wykorzystujemy także w zakresie liftingu powiek. Włosi są konstruktorami PLAZMY AZOTOWEJ, jedynej przewidywalnej, precyzyjnej, bez powikłań. Ogromne możliwości INTRAJET się na tym nie kończą, jako trycholog rekomenduję potężne narzedzie, bardzo skuteczne w zakresie owłosionej skóry głowy do pobudzania mieszków włosowych do wzrostu nowych łodyg włosów, w łysieniu telogenowym, androgenowym, plackowatym, oraz przebudowy gruczołów łojowych przy nadmiernym łojotoku, który również jest bardzo częstą przyczyną wypadania włosów. W badaniach klinicznych, w branży medycznej INTRAJET rekomendowany jest pod kątem najskuteczniejszych protokołów trychologicznych.

Inną ciekawą technologią jest HI-FU. Jedyną technologią, która tak głęboko potrafi wygenerować mikrouszkodzenia skóry w wyższych strukturach tkankowych w zakresie 70-80%. Proponujemy Państwu medyczne Hi-fu, jako najskuteczniejszą technologię liftingu głębokiego, jest to najmocniejszy lifting na rynku dedykowany osobom, które nie chcą poddawać się operacji plastycznej. Jest to technologia, która wykracza poza skórę tworząc mikrouszkodzenia w powięzi mięśniowej, budując solidne rusztowanie jakimi są włókna kolagenowe w miejscu przyczepu skóry do mięśnia. Do powięzi mięśniowej nie jest w stanie się dostać żadna inna technologia a efekty zabiegu są widoczne niemal od razu po zabiegu, ostatecznie kształtują się po upływie 3 miesięcy. Zabiegiem hi-fu możemy również działać na sam naskórek.

Dbamy o skórę, dbamy o lifting głęboki, dbamy również o ciało, usuwając lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Jako jedni z pierwszych na polskim rynku zakupiliśmy najnowsze urządzenie do zamrażania komórek tłuszczowych. Fuzjomed Cryliposculpt jest jedynym urządzeniem, które posiada badania kliniczne, względem bezpiecznej kriolipolizy. Producent zastosował najmocniejsze wacum, temperaturę chłodzenia do -10 stopni, dodatkowo elektrostymulację, która działa synergicznie z procesem zamrażania tłuszczu. Podczas tego procesu dochodzi do uwolnienia komórek tłuszczowych a nasz układ immunologiczny wprowadza je w stan zaprogramowanej śmierci - apoptozy.

Kriolipoliza jest technologią, która gwarantuje pozbycie się lokalnych depozytów tkanki tłuszczowej. Podczas jednego zabiegu od 15-30 % . Wynik ten zależny jest od budowy komórek tłuszczowych, od stopnia zbicia tkanki tłuszczowej, nie mniej efekty zabiegów bardzo zachęcają, gdyż usunięte depozyty tłuszczowe już nigdy się nie odnowią". Jest ona dedykowana dla osób szczupłych, obciążonych genetycznie, sportowców oraz ludzi aktywnych, którym trudno się pozbyć tłuszczyku z określonych partii, dla wszystkich osób, chcących wymodelować sylwetkę a co najważniejsze sam zabieg jest komfortowy.

Piękna skóra, lifting powięzi mięśniowej, usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej i wreszcie coś dla naszych mięśni-Elektrostymulacja medyczna, wyposażona w różnorodność prądów, również na twarz. Są to prądy, które działają bardzo głęboko, działają terapeutycznie, działają na fibroblasty, na włókna kolagenowe, pobudzają krew i limfę działają drenująco. Mamy prądy tenz, które są bardzo pożądane w terapii zmęczonych mięśni, obciążonych toksynami, które są związane ze zniesieniem odczuwania bólu, jest ona zatem bardzo świadomym wyborem. Po samej elektrostymulacji mamy efekty wyszczuplenia w centymetrach, zauważalne już po jednym zabiegu, natomiast kiedy łączy się z innymi technologiami to wspomaga terapię bardzo intensywnie, przywracając witalność i sprężystość mięśniom. INTRATONE jest dedykowanym zabiegiem elektrostymulacji również na twarz, w celu wzmocnienia mięśni osłabionych, ich wiotkośći w procesie starzenia oraz zanikiem tkanki mięśniowej wywołanym zabiegami medycyny estetycznej np. botoxem.

Szeroki dostęp do zabiegów kosmetycznych oraz medycznych znacząco wpływa na spowolnienie procesu starzenia. Ważnym jest aby korzystać z nich w sposób przemyślany, pod opieką doświadczonych, wykwalifikowanych osób.

Zapraszam Państwa do specjalistycznego gabinetu Centrum Kosmetologii estetycznej w Wieruszowie przy ul. Warszawskiej 27, tel 793669697 - mgr kosmetologii Edyta Furowicz

Autor: redakcja@radiosud.pl