29 stycznia 2022, 02:13

Teraz

-1°

Fakty

A A A

PROMOCJA: Która odżywka do rzęs jest najlepsza ?

Odżywka do rzęs w skuteczny sposób pomaga uzyskać piękne i gęste rzęsy. Jest to świetna alternatywa dla przedłużania ich lub doklejania kępek. To właśnie rzęsy podkreślają wygląd całego oka i sprawiają, że spojrzenie nabiera głębi. Jeśli są one wyraziste i odpowiednio podkreślone to cała twarz wydaje się bardziej promienna i wypoczęta. Regularne stosowanie odżywek pozwala cieszyć się pięknymi i zdrowymi rzęsami. Na rynku dostępnych jest wiele produktów tego typu, dlatego przed zakupem warto zapoznać się z kilkoma odżywkami, które są skuteczne i cieszą się świetnymi opiniami.


Jaką odżywkę do rzęs wybrać?


Odżywka zagęszcza linię rzęs i wzmacnia je u nasady. Dzięki niej nowe włoski są zdecydowanie zdrowsze i bardziej gęste. Dodatkowo są one lepiej chronione przed wypadaniem, co znacząco wydłuża cykl życia rzęs, który zazwyczaj trwa około 3 miesięcy. Pierwsze efekty stosowania widoczne są już po około trzydziestu dniach, a rezultaty mogą utrzymywać się nawet kilka miesięcy. Zdecydowanie najpopularniejszą odżywką do rzęs, jaka dostępna jest na rynku jest Eleverlash. Została stworzona na podstawie wielu innowacyjnych badań, a jej pierwowzorem była odżywka stworzona przez doktora Michela Brinkenhoffa. Jego produkt miał pomóc żonie walczącej z nowotworem ponownie cieszyć się pięknymi rzęsami. Dzęki nowoczesnej formule tej odżywki pierwsze zauważalne efekty w postaci wzmocnienia oraz zagęszczenia rzęs widoczne są już nawet po dwóch tygodniach stosowania. Wyposażona jest w cienki pędzelek, który gwarantuje łatwą i dokładną aplikację. Lekka formuła preparatu szybko się wchłania i nie pozostawia na oku nieprzyjemnego tłustego filmu. Jest to produkt w pełni bezpieczny, gdyż nie wywołuje podrażnień oczu.


Inną chętnie wybierają odżywką jest Long4Lashes. Jest to skoncentrowane serum, które w swoim składzie zawiera kwas hialuronowy, allantoinę, a także bimatoporost. Jest to aktywna substancja, która skutecznie pobudza włoski do szybkiego wzrostu. Jest to produkt wydajny, który wystarczy na kilka miesięcy stosowania. Po takiej kuracji można cieszyć się grubymi oraz długimi rzęsami.


Poszukując nieco tańszej alternatywy warto zainteresować się odżywką Eveline Advanced Volumiere 3w1. Jest to produkt łączący w sobie właściwości serum, aktywatora wzrostu, a także bazy pod tusz. Zawiera innowacyjny składnik, którym jestBio Restore Complex z proteinami sojowymi. Wnikają one w głąb włosa wzmacniając go od środka. W odżywce tej znajduje się również  kwas hialuronowy oraz D-pantenol, który uelastycznia i odżywia rzęsy.


Jak właściwie aplikować odżywkę do rzęs?


Do tego, aby uzyskać zadowalające efekty konieczne jest regularne stosowanie serum do rzęs takich jak tu: https://ctn.com.pl/odzywki-do-rzes/. Należy nakładać ją za pomocą dołączonego do produktu pędzelka tuż nad linią rzęs lub przy wykorzystaniu szczoteczki bezpośrednio na nie. Dzięki temu produkt ma możliwość wniknąć w głąb skóry i włosków. Odżywkę należy aplikować na suche i oczyszczone wcześniej rzęsy wieczorem przez kilka tygodni. Formuły tych produktów są przebadane zarówno dermatologicznie, jak i okulistycznie, dlatego są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Jeśli jednak pojawią się niepokojące objawy, takie jak pieczenie, swędzenie czy zaczerwienienie oczu niezwłocznie należy zaprzestawać jego stosowania i udać się na konsultację do okulisty. Oceni on co dokładnie jest przyczyną takiej sytuacji. Korzystając z odżywki trzeba także uzbroić się w cierpliwość, gdyż w zależności od stosowanego produktu pierwsze zauważalne efekty mogą pojawić się dopiero po 2-3 tygodniach. Pełny efekt uzyskuje się dopiero po około 3 miesiącach regularnego stosowania. 

Autor: ewa.kowalczyk@radiosud.pl