15 maja 2021, 19:00

Teraz

15°

Fakty

A A A

PROMOCJA: Materace w Koninie - 5 rzeczy, które warto wiedzieć przed zakupem materaca

Szukasz dobrego materaca? W Koninie kupisz je zarówno stacjonarnie,  jak i za pośrednictwem doskonale zaopatrzonych sklepów online. Jednak aby móc wybrać materac idealny dla siebie - poznaj 5 rzeczy, które warto wiedzieć przed zakupem.


Dlaczego dobór materaca jest kluczowy dla zdrowia? 


Dobry materac to ukłon w stronę twojego zdrowia! Nie kupuj pierwszego lepszego podłoża do spania, bez certyfikatów jakości i od nieznanego producenta. Nie zapominaj, że twój materac będzie Ci służył wiele długich lat, dlatego w tej kwestii nie idź na kompromis. Zainwestuj w dobry materac - tylko taki nie stanie się bezużyteczny po latach. Pamiętaj też, że jedynie u renomowanego producenta masz ogromny wybór i jakość, a fachowa obsługa pomoże ci dopasować materac do twoich wymogów.

Dzięki temu niezależnie od tego czy masz 0, czy 100 lat - w ofercie polecanego dostawcy na pewno znajdziesz twój idealny materac. Pamiętaj: sen nie tylko regeneruje, ale sprawia, że lepiej się czujemy, budzimy się pełni energii, radośni i wypoczęci, a także… wolniej się starzejemy!. Więcej na temat korzyści ze spania na odpowiednim podłożu i konsekwencjach spania na złym przeczytasz na zdrowykregoslup.pl. 


Te 5 rzeczy, warto wiedzieć, zanim kupisz materac   1. Zmierz miejsce, w którym stanie materac. 


Warto wiedzieć, jaka szerokość materaca będzie odpowiednia dla ciebie i twojej sypialni. Określ też, czy kupujesz materac dla 1 osoby, czy dla pary.   1. Pamiętaj, że materac powinien być 20 centymetrów dłuższy niż śpiąca na nim osoba.

  2. Dobierz twardość materaca 


Wyróżnia się 4 stopnie twardości, oznaczone od H1 (bardzo miękki), do H4 (bardzo twardy materac).Odpowiadają one wadze śpiącego, ale i jego osobistym upodobaniom.
Fachowy personel z pewnością pomoże ci wybrać odpowiednią twardość materaca.  1. Sprawdź, który producent jest polecany 


Zaufaj firmie z tradycjami, która ma największe doświadczenie na rynku i wprowadza najlepsze innowacyjne rozwiązania oraz stosuje do produkcji tworzywa najlepszej jakości. Opinie, miliony zadowolonych klientów, atesty i certyfikaty z pewnością utwierdzą cię, że kupujesz materac, który cię nie zawiedzie przez kilkanaście lat (marka Hilding oferuje na przykład aż 15 lat gwarancji na swoje produkty i zbiera najlepsze opinie w sieci - to dowód, że jest pewna swoich produktów, za którymi stoi jakość i doświadczenie).    1. Poznaj najpopularniejsze rodzaje materacy 


Aby wybrać dobrze, warto wiedzieć, co kryje się we wnętrzu materaca. 3 najpopularniejsze typy materacy do spania to:


- materace sprężynowe (np. z innowacyjnymi sprężynami kieszeniowymi i multipocekt typu Hilding Flameco)


- materace piankowe - wysoce higieniczne, elastyczne i wytrzymałe, np. Hilding Modern, Melody, Boogie


- materace hybrydowe - kwintesencja tego, co najlepsze w materacach piankowych i sprężynowych (Hilding Dance, Hilding Electro).


Wyjątkowe Materace Hilding są dostępne w Koninie!


Szukasz materaca, który posłuży Ci przez wiele lat i pozwoli na idealny, krzepiący i zdrowy sen? Postaw na jakość Hilding - to jeden z najbardziej liczących sie na rynku producent materacy, poduszek ortopedycznych, łóżek, stelaży i materacy nawierzchniowych. W Koninie masz do wyboru aż 3 salony z materacami Hilding, a także kilkadziesiąt sklepów onilne - wystarczy, że sprawdzisz materace Konin na Materacekonin.eu

Sprawdź także materace Mysłowice na Materacemyslowice.pl


 

Autor: redakcja@radiosud.pl