WIERUSZÓW: Droga wojewódzka 450 między Mirkowem a Wieruszowem będzie przebudowana
11 czerwca 2026, 05:34
Imieniny:Barnaby, Benedykta, Flory
Teraz
Jutro
Od 1 sierpnia seniorzy będą mogli korzystać z przejazdów autobusowych za złotówkę – na terenie powiatu ostrzeszowskiego, na 18 liniach funkcjonujących w ramach Publicznego Transportu Zbiorowego, którego organizatorem jest Powiat Ostrzeszowski. Jak podkreśla starosta Dariusz Świtoń, wprowadzenie ulgi dla mieszkańców, którzy ukończyli 65 lat jest wyrazem troski o osoby starsze – ma odciążyć budżety domowe seniorów i ułatwić im dostęp do publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu ostrzeszowskiego. Ma też przyczynić się do zwiększenia aktywności społecznej seniorów, poprawy jakości ich życia oraz integracji ze społecznością lokalną.
źródło:powiatostrzeszowski.pl
22:14
wczoraj
WIERUSZÓW: Droga wojewódzka 450 między Mirkowem a Wieruszowem będzie przebudowana
16:27
wczoraj
OSTRZESZÓW: 88-latek nie oddał znalezionego portfela
15:43
wczoraj
REKLAMA: Gmina Perzów i GOK w Perzowie zapraszają na festyn rodzinny
13:47
wczoraj
BRALIN: Gmina stawia na sprawność i pamięć seniorów
10:34
wczoraj
BARANÓW: Konfederacja w sprawie zarządzenia wójt Baranowa