25 czerwca 2019, 19:36

Teraz

26°

Fakty

A A A

REGION: Bal Charytatywny już 26.01

Stowarzyszenie Po Prostu Pomagam zaprasza na bal karnawałowy. Impreza służyć będzie wsparciu podopiecznych Stowarzyszenia.


Stowarzyszenie Po Prostu Pomagam działa już od kilku lat. Objęło swoją opieką kilkanaście niepełnosprawnych, chorych dzieci, w tym również osoby dorosłe. Gromadzi fundusze na ich leczenie oraz niezbędny do funkcjonowania sprzęt rehabilitacyjny. Organizuje różnego rodzaju akcje pomocowe, jak chociażby ubiegłoroczną zbiórkę na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrzeszowie. Organizator oraz współorganizator różnego rodzaju koncertów i wydarzeń charytatywnych. Sztandarową akcją Stowarzyszenia jest organizowana każdego roku akcja "Kropla życia" czyli zbiórka krwi na rzecz szpitali w Wielkopolsce. Wszystko to może się dziać dzięki sponsorom oraz ludziom dobrej woli. W tym roku członkowie Stowarzyszenia postanowili zorganizować bal karnawałowy. Oprócz wspaniałej muzyki z zespołem Dioda, a także gwiazdą Sląskich Szlagierów Mirkiem Szołtyskiem nie zabraknie innych wspaniałych atrakcji.

Całość dopełni doskonałe menu. Wszystkich, którzy chcą spędzić miły wieczór, a przy okazji wesprzeć podopiecznych Stowarzyszenia organizatorzy serdecznie zapraszają już 26 stycznia do Motelu ES w Baranowie. Cena biletu od pary to 200 złotych. Rezerwacja w Redakcji Radia Sud na Alejach Marcinkowskiego 12 K w Kępnie, a także pod numerami telefonu 62 58 315 50 oraz 607 810 962
bal charytatywny, po prostu pomagam, baranow, kepno, karnawał, bal, motel za miedza, motel es

Autor: witek.rybczynski@radiosud.pl