22 lipca 2024, 15:30

Teraz

24°

Fakty

A A A

REGION: Zapowiedzi weekendowe

PIĄTEK-12.07


ANTONIN: Pałac Myśliwski w Antoninie zaprasza na Weekend z Radziwiłłami. W programie wykłady, pokazy tańców, strojów z epoki oraz jarmark rękodzieła, sztuki, miodów. Początek o 16.00.


KĘPNO: Kino Sokolnia w Kępnie zaprasza na Kępińskie Lato Filmowe z kinem plenerowym. O godz.21.00 na kępińskim Rynku obejrzeć będzie można film "Joker".


SOBOTA-13.07


GALEWICE: W ramach Dni Galewic na boisku przy ul. Parkowej odbędzie się Zlot Motocyklowy oraz imprezy towarzyszące. Początek o godz.15.00.


WIERUSZÓW: Wieruszowski Dom Kultury oraz grupa nieformalna Czarne Klapsy zapraszają na bajkowy seans kina pod chmurką. Wyświetlona zostanie bajka SHREK! Organizatorzy zapraszają o godz. 21:00, na Osiedle Fabryczne w Wieruszowie.


ANTONIN: Pałac Myśliwski w Antoninie zaprasza na Weekend z Radziwiłłami. W programie wykłady,warsztaty, pokaz mody XIX wiecznych strojów, jarmark. Początek o godz.13.00.


NIEDZIELA-14.07


OSTRZESZÓW: W ramach niedzielnego  I Zlotu Detektorystyczno-Historycznego w Ostrzeszowie na dziedzińcu Baszty „Łowcy historii” obejrzeć będzie można m.in. inscenizacje z okresu pierwszej i drugiej wojny światowej i pokazy w wykonaniu saperów. Nie zabraknie stoisk rękodzieła i militarnych, a najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w piaskownicy dla małych poszukiwaczy czy z bliska przyjrzeć się drapieżnym ptakom.


GALEWICE: Dni Gminy Galewice rozpocznie o 15.30 występy wokalne młodych artystów. W programie również m.in występ gościnny Natalii Kaczmarek, uczestniczki Voice Kids, Kapeli GOK Galewice, koncert Miłosza Kopackiego, Topky oraz Łydki Grubasa.


ANTONIN: Pałac Myśliwski w Antoninie zaprasza na Weekend z Radziwiłłami. W programie wykłady, piknik, pokaz kulinarny, pokazy tańców staropolskich, jarmark rękodzieła, koncert pianistyczny Magdaleny Lisak. Początek wydarzenia o godz.13.00.


RAKÓW: XI Turniej Piłki Nożnej im. Bartosza i Mateusza Mikołajczyków i Bartłomieja Hillenberga, 10 drużyn, start godzina 12:00, boisko w Rakowie, wieczorem biesiada przy ognisku. 

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl