15 maja 2021, 18:37

Teraz

15°

Fakty

A A A

REKLAMA: Mieszkania na ekskluzywnym osiedlu już w sprzedaży

Zielone Osiedle to nowa inwestycja w Kępnie szyta na miarę najbardziej wymagających klientów. Oferujemy kameralne osiedle zamknięte, dające poczucie przytulności i bezpieczeństwa. Nowoczesna architektura i szerokie spektrum metraży mieszkań umożliwi znalezienie lokalu mieszczącego się w budżecie nabywcy, jak również idealnie odpowiadającego na jego indywidualne potrzeby. Budynki mieszkalne zaplanowano jako kompleks z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Docelowo powstaną aż 164 mieszkania w 4 blokach. Pierwszy etap budowy obejmuje 72 mieszkania w metrażach od 30 do 54 m2 w wygodnym i przemyślanym rozkładzie z dodatkową powierzchnią w postaci balkonu. Dzięki temu każdy – rodzina, młode małżeństwo, singiel – znajdzie wymarzone, idealnie dopasowane do swoich potrzeb mieszkanie. Zielone Osiedle w Kępnie znajduje się w doskonałej lokalizacji w spokojnej i cichej okolicy niedaleko centrum miasta.

Dobre inwestycje mieszkaniowe to połączenie trzech elementów: przemyślanego projektu, wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz doświadczonej ekipy wykonawczej. Zielone Osiedle zachwyca właśnie dlatego, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby w inwestycji idealnie dopasować wszystkie te aspekty. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały najwyższej jakości, które gwarantują komfort mieszkania na długie lata.

Bloki Zielonego Osiedla oferują podwyższony standard mieszkaniowy, m.in.: jednopoziomowe parkingi naziemne z dostępem do windy, system dostępu z wideodomofonem, stacja ładowania samochodów elektrycznych, granitowe parapety, elektryczne rolety zewnętrzne w każdym oknie, wydzielony plac zabaw i wiele, wiele więcej!

Sprawdź na Facebooku: https://www.facebook.com/ZieloneOsiedle oraz na stronie internetowej: https://kepno-zieloneosiedle.pl/

Autor: