5 grudnia 2021, 23:46

Teraz

Fakty

A A A

REKLAMA: Siejba - wyjątkowe miejsce w Kępnie!

Od września Kępno ma nowe miejsce – Siejbę!, to już drugi sklep zaraz po Ostrzeszowie. W miniony poniedziałek przy ulicy Bocznej 2B nastąpiło otwarcie tego wyjątkowego sklepu, pełnego zdrowych i naturalnych produktów. Siejba powstała dla osób które chcą odżywiać się naturalnie i dbają o swoje zdrowie, poszukując produktów o prostym składzie i znanym pochodzeniu.

W  Siejbie znajdziesz przede wszystkim naturalne produkty na wagę. Kupujesz tyle ile chcesz i ile zużyjesz, unikając przy tym plastikowych torebek. Poczujesz zapach i zobaczysz produkt w jego naturalnej formie. Żywność pokazujemy Wam tak, jak oferuje nam natura, dlatego Siejba jest PEŁNA NATURY. W ofercie posiadamy również produkty ekologiczne i bezglutenowe potwierdzone certyfikatami.

Nasze produkty kupujemy bezpośrednio u producentów, bez zbędnych pośredników co wpływa na wysokość cen,  które są przystępne dla każdego. Nasi klienci cenią sobie, kiedy po zważeniu produktu cena jest niska i decydują się na „dokładkę”. To Ty decydujesz ile zapłacisz, wybierając wagę produktu!

Do Siejby warto wybrać się rano, mielimy kawę i dobieramy  grubość mielenia do sposobu jej parzenia. Sprzedajemy pieczywo , które pochodzi od lokalnych, zaufanych dostawców. Pracujemy codziennie od godziny 10 do 18, a w soboty od godziny 9 do 14. W niedzielę odpoczywamy.

Jeśli szukasz zdrowego prezentu, Siejba będzie idealnym miejscem dla Ciebie. Produkty które wybierzesz pakujemy w drewniane skrzynki i pudełka prezentowe. Przykładamy dużą wagę do estetyki, aby wasz zdrowy podarunek dla bliskiej osoby cieszył również oko.

W Siejbie wyposażysz również swoją kuchnię. W ofercie znajdziesz wysokiej jakości akcesoria kuchenne takie jak: zastawy stołowe, czajniki, garnki, deski i noże. Stawiamy na uniwersalny duet, czyli połączenie drewna i ceramiki.  Wszystko w ponadczasowym stylu, który pasuje do waszych Kuchni!

Adres sklepu:
Siejba Kępno, ul. Boczna 2B
Kontakt tel. 603 221 160
strona WWW: www.siejba.pl

Autor: witek.rybczynski@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~xdxdxdxd : No przecież Kępno jest małe ale ceny nie ma z kosmosu tylko z Wrocławia.

    08:30, 26 września 2018, | odpowiedz
  • ~Tomasz : Ceny kepinskie wiec trzeba mieć gruby portfel

    22:27, 25 września 2018, | odpowiedz