8 grudnia 2021, 10:12

Teraz

-3°

Fakty

A A A

ROGASZYCE: Zderzenie na „11”, dwoje nastolatków w szpitalu

Do bardzo groźnego wypadku doszło wczoraj (15 października) po godzinie 15.00 na drodze nr 11 w miejscowości Rogaszyce. W jego efekcie do szpitali z poważnymi obrażeniami trafiło dwoje nastolatków. O szczegółach zdarzenia, mł. aspirant Magdalena Hańdziuk z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
-16-latek, mieszkaniec miejscowości Radzionków, kierujący motorowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo drogą K-11 od strony Kępna 38-letniemu mieszkańcowi powiatu kępińskiego, który kierował samochodem osobowym marki peugeot 207, doprowadzając w ten sposób do zderzenia się pojazdów. W wyniku tego zdarzenia, 14-letnia pasażerka motoroweru została przewieziona do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, natomiast 16-latek z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi.
W związku z zaistniałym zdarzeniem droga K-11 była całkowicie zablokowana. Aktualnie trwają czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.
Fot. KPP Ostrzeszów

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl