20 stycznia 2021, 15:14

Teraz

Fakty

A A A

SŁUPIA: Groźny wypadek

31-latka kierująca volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do wypadku drogowego w miejscowości Słupia pod Bralinem. Jedna osoba jest w szpitalu

23 sierpnia, po godz. 20.30, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Słupi. - Policjanci, którzy udali się na miejsce, ustalili, że 31-letnia kobieta, mieszkanka gminy Rychtal, kierująca volkswagenem, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia z jadącym prawidłowo fordem. Za kierownicą forda siedział 36-latek z gm. Syców - powiedziała Radiu SUD st. sierżant Anna Lubojańska, oficer prasowy KPP Kępno.

W wyniku zderzenia obu pojazdów urazów doznał pasażer wolkswagena, 26-latek z gm. Baranów. Mężczyzna został hospitalizowany. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, a także funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Dochodzeniowej, którzy przeprowadzili oględziny i sporządzili niezbędną dokumentację. Trwa postępowanie w tej sprawie.


foto: KPP Kępno

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~Świadek : W wyniku wypadku do szpitala nie trafiła jedna osoba, a aż cztery w tym czternastoletni chłopiec z urazem w odcinku szyjnym oraz jego matka.

    20:03, 24 sierpnia 2016, | odpowiedz