14 czerwca 2026, 09:02

Teraz

14°

Fakty

A A A

SŁUPIA: Hondą wjechał w Toyotę

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze S8 w okolicach Słupi pod Bralinem. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała

18 września br. około godz. 17.40 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o kolizji drogowej, która miała miejsce w Słupi pod Bralinem. 35-letni mężczyzna, kierujący hondą w wyniku nieprawidłowej zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo 56-latkiem z Grajewa, który kierował toyotą. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl