13 listopada 2019, 11:49

Teraz

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW PUSTKOWIE: Tragedia na drodze (aktualizacja)

Dwie osoby nie żyją, a jedna została śmigłowcem LPR przetransportowana do szpitala. To tragiczny bilans wypadku, do którego we wtorek (21 maja) około godziny 15.40 na drodze wojewódzkiej relacji Ostrzeszów-Grabów w w miejscowości Ostrzeszów Pustkowie.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 76-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, kierując pojazdem marki Renault, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym prawidłowo od strony miejscowości Ostrzeszów pojazdem marki Skoda Octavia, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego – relacjonuje Magdalena Hańdziuk z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie - Pomimo podjętej reanimacji kierujący pojazdem marki Renault jak i podróżująca z nim 72-letnia małżonka ponieśli śmierć, natomiast kierującego Skodą zadysponowanym na miejsce śmigłowcem LPR przetransportowano do szpitala w Ostrowie Wlkp.
KPP Ostrzeszów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzi czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.
Fot. KPP Ostrzeszów
Autor: