8 grudnia 2021, 10:11

Teraz

-3°

Fakty

A A A

TRĘBACZÓW: Będzie nowy chodnik

Już niedługo mieszkańcy sołectwa Trębaczów będą mogli spacerować po nowo powstającym chodniku, którego budowa właśnie się rozpoczyna.

29 maja wójt Gminy Perzów Danuta Froń podpisała umowę na budowę chodnika w Trębaczowie. Zadanie pod nazwą : „Budowa chodnika przy drodze powiatowej w Trębaczowie” realizowało będzie Przedsiębiorstwo Usługowo – handlowe „CARBON” Jan Kuropka z Sycowa. Wykonawca wyłoniony został po przeprowadzeniu procedury udzielenia zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego. Zadanie sfinansowane zostanie w całości z budżetu Gminy. Łączny koszt inwestycji wynosi 328998,00 złotych. Chodnik zostanie wykonany na długości ponad 400 mb i o szerokości 1,5 mb wzdłuż pasa drogi powiatowej nr 5716P. Termin zakończenia prac przewiduje się na 10 sierpnia tego roku.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~trąbka : w końcu!!! bo to jest śmiech żeby przez taka długa i ruchliwa drogę nie było chodnika szkoda ze 400 m bo to jak nic, no ale brawo dla gminy że się doczekaliśmy chociaż tyle,bo Trębaczów zawsze na końcu! przez Miechów chodnik od początku do końca wsi a u nas ochłapy. No brawo że chociaż tyle szanowna gmino

    14:32, 1 czerwca 2017, | odpowiedz
  • ~xyz : BRAWO BRAWO TAM POTRZEBA CHODNIKA.

    21:55, 31 maja 2017, | odpowiedz