14 lipca 2024, 12:13

Teraz

23°

Fakty

A A A

KĘPNO: Trzy osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

W nocy z piątku na sobotę (15.06) o godzinie 3:25 policjanci z Kępna zatrzymali w Baranowie  samochód marki Volkswagen, którym kierowała 37-letnia mieszkanka Kępna. W pojeździe znajdowało się również dwóch pasażerów.


W trakcie kontroli pasażerka 38 -letnia kobieta również mieszkanka Kępna zaczęła być wulgarna oraz znieważyła słowami powszechnie obraźliwymi interweniujących funkcjonariuszy. Jak się okazało posiadała przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy oraz tabletki ecstasy.


- W trakcie dalszych czynności służbowych okazało się, że pasażer 35-letni mężczyzna mieszkaniec gminy Baranów również posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany.  Również 37-letnia kierująca pojazdem  posiadała przy sobie amfetaminę i marihuanę. Ponadto przyznała się, że kierowała samochodem będąc pod ich wpływem - poinformował Radio SUD mł. asp. Filip Ślęk z Zespołu Prasowego KPP Kępno.  


Wszystkie trzy osoby zostały zatrzymane i odpowiedzą za posiadanie środków odurzających i psychotropowych. Dodatkowo kierująca odpowie za kierowanie pojazdem pod działaniem środków odurzających a 38-letnia pasażerka za znieważenie funkcjonariuszy publicznych.

Autor: redakcja@radiosud.pl