8 grudnia 2021, 11:53

Teraz

-3°

Fakty

A A A

TYBLE: Pasażer wypadł z samochodu. Nie żyje

Policjanci w Wieruszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze S8. W wyniku wypadku śmierć poniósł 37-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło 17 października  tuż po godzinie 1:00 na 123 km drogi ekspresowej S 8 w Tyblach w powiecie wieruszowskim. - Według wstępnych ustaleń, 37 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu oleśnickiego podróżując jako pasażer pojazdem dostawczym marki ford transit, z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn, wypadł podczas jazdy z pojazdu, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu - informuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - Kierujący fordem transitem, 36 – letni mieszkaniec powiatu oławskiego w chwili wypadku był trzeźwy. Kierowca oraz drugi pasażer pojazdu w wyniku wypadku nie doznali żadnych obrażeń ciała. Zwłoki denata zabezpieczono do badań. 

Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu - dodaje asp. sztab. Pawlak. - W chwili wypadku ruch pojazdów był ograniczony i odbywał się jedynym pasem. Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Autor: wieruszow@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~ala : a może lepiej ciało niż zwłoki denata

    13:02, 17 października 2017, | odpowiedz