20 czerwca 2018, 04:09

Teraz

16°

Fakty

A A A

BARANÓW: Uratuj życie - oddaj krew

uż w najbliższą niedzielę Ochotnicza Straż Pożarna w Baranowie organizuje zbiórkę krwi.

Wszyscy wiemy, że oddając krew dajesz życie, niestety w bankach krwi bardzo często jest jej zbyt mało, dlatego też strażacy ochotnicy z Baranowa chcą pomóc i po raz kolejny organizują zbiórkę krwi.
- Od kilku lat we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu oraz Urzędem Gminy w Baranowie organizujemy zbiórkę krwi. Również w tym roku dzięki Pani wójt, spośród osób które w niedziele honorowo oddadzą krew, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody - powiedział zastępca naczelnika OSP Baranów Dominik Polak.
Zbiórka odbędzie się w najbliższą niedzielę 22-go października w Szkole Podstawowej w Baranowie w godzinach od 10:00 do 13:00. Krew mogą oddawać osoby, które ukończyły 18 rok życia. Pamiętajmy, żeby być po lekkim posiłku i zabrać ze sobą dowód osobisty.

Autor: arek.skiba@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.