28 stycznia 2022, 00:18

Teraz

Fakty

A A A

WIERUSZÓW: W niedzielę charytatywny festyn dla Nadii. Sprawdźcie program imprezy!

Festyn charytatywny na rzecz Nadii Strzały odbędzie się 24 października na Rynku w Wieruszowie. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Dobry Dział. W regionie organizowanych jest też kilka innych akcji mających na celu zbiórkę na rzecz naszej mieszkanki!

Wśród atrakcji m.in. przejażdżki samochodami wyścigowymi z family of wrak race, dmuchane zamki, malowanie twarzy, animacje dla dzieci, wata cukrowa, kiełbaski i karkówka z grilla, kiermasz ciast, balony, ogródek piwny, grochówka, przejażdżki motocyklami oraz bryczkami.

W programie od godz. 15.00 m.in. występ grupy tanecznej Mental z Lututowa, pokaz młodzieżowej drużyny pożarniczej OSP Lututów, Rafał Pietrzak z programu Love Island, koncert zespołu Iness, koncert zespołu LaMaro, losowanie głównych nagród, licytacja specjalna oraz zabawa taneczna. W przypadku złych warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona do WDK.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie 5-letniej Nadii z Wieruszowa. Konkretnie chodzi o przeszczep komórek macierzystych w Bangkoku oraz rehabilitację. Nadia cierpi na wcześniactwo, udar mózgu, mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe.

Autor: wieruszow@radiosud.pl