11 kwietnia 2021, 17:21

Teraz

14°

Fakty

A A A

REGION: WDK zachęca do licytacji na rzecz WOŚP

Wieruszowski Dom Kultury zachęca do licytacji on-line przedmiotów i voucherów ofiarowanych przez mieszkańców regionu. Ze względu na pandemię, w tym roku nie odbędzie się licytacja w siedzibie WDK. Cały czas można to robić za pośrednictwem platformy Allegro.

- Jak co roku mamy przedmioty z Fundacji WOŚP, jest ich dość dużo - mówi szefowa sztabu w Wieruszowie, Wiesława Opacka. - Jest kilka koszulek, są kalendarze. Te fanty sprzedajemy co roku. Mamy wypoczynki, na które jest już zainteresowanie, są też vouchery do restauracji czy na zabiegi. Kochani, bardzo Was proszę, postarajcie się, kupcie to od nas, tak abyśmy nie musieli oddawać tych rzeczy, a i żeby pieniądze zasiliły konta WOŚP. Nie spodziewam się, że to będzie rok, w którym pobijemy rekordy, bo trudno o to w pandemii, ale musimy pamiętać, że młodzież nie chodzi do szkoły, ruch jest mocno ograniczony. 

Wiesława Opacka zachęca także do zbiórki do puszek, które pojawiły się m.in w portierniach dużych zakładów przy ul. Bolesławieckiej w Wieruszowie. 

Wszystkie rzeczy wystawione przez WDK do licytacji znajdziecie pod tym linkiem

Autor: wieruszow@radiosud.pl