13 sierpnia 2022, 03:14

Teraz

18°

Fakty

A A A

REGION: White Tigers wraca do programu MAM TALENT!

Niesamowitą niespodziankę i jednocześnie szansę otrzymał wieruszowski zespół The White Tigers. Grupa, która już pożegnała się z programem „Mam Talent” jeszcze do niego powróci. Jak to możliwe?!

Informacja do menadżera zespołu dotarła już wczoraj, jednak musiały zostać przeprowadzone jeszcze pewne formalności. Jak się okazuje, koronawirus jednym przeszkadza a drugim wręcz przeciwnie. The White Tigers wystąpi w sobotę w Mam Talent na żywo, ponieważ inni wykonawcy zostali objęci obowiązkową kwarantanną.

- Z pierwszej dziesiątki odpadły dwa zespoły ze względu na badania covidowe – opowiada Krzysztof Lota. - Stwierdzono zakażenie i z tego tytułu grupy odpadły. My byliśmy na 12. miejscu na około 4 tys. wykonawców. Kolejne 2 miejsca wchodzą do programu. Tym sposobem z powrotem jesteśmy w finale!

Zespół The White Tigers również musiał przejść badania pod kątem Sars-Cov-2. Wszyscy są „negatywni”, dlatego to dla Wieruszowa bardzo... pozytywna wiadomość. - Wyniki nadeszły przed godz. 17.00, zostały już wysłane do produkcji. Jesteśmy w finale – dodaje Krzysztof Lota.

Po pożegnaniu się z show, zespół zaczął skupiać się na innych priorytetach, m.in. na nowej płycie. Już we wtorek wieczorem przeprowadzono próbę organizacyjną. W środę i w czwartek zaplanowano "szlifowanie" materiału a w piątek wyjazd do Warszawy. Co przygotowuje zespół? 3 polskie utwory oraz jeden zagraniczny. To produkcja ma wskazać, który z nich zostanie zaprezentowany w wielkim finale. - Ściągnąłem już nauczycieli z Wrocławia. Są z nami dzisiaj, jutro i pojutrze. Robimy, co możemy. Reżyser wraz z producentem zdecydują, który utwór mamy grać w sobotę - dodał Lota.

Autor: wieruszow@radiosud.pl