14 czerwca 2026, 08:38

Teraz

12°

Fakty

A A A

WIERUSZÓW: Nagrodzony za nienaganną służbę

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się uroczystość w ramach kampanii „Dzielnicowy Bliżej Nas”. Nagrodę dzielnicowemu z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie, aspirantowi Robertowi Olkowi w obecności przedstawicieli Urzędu Wojewódzkiego oraz zaproszonych gości wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi, inspektor Andrzej Łapiński. Aspirant Robert Olek został wyróżniony między innymi za nienaganną służbę.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl