6 października 2022, 14:48

Teraz

17°

Fakty

A A A

WIERUSZÓW: Powstaje baza przedsiębiorców

Urząd Miejski w Wieruszowie zachęca właścicieli podmiotów gospodarczych z terenu gminy do wspólnego tworzenia "Bazy Przedsiębiorców". Specjalna zakładka ma być aktywna na witrynie internetowej samorządu od 17 stycznia. 

Projekt polega na stworzeniu miejsca, w którym znajdą się wizytówki z podziałem na różne branże. - Wszystko to wynika z egzotycznej nazwy programu "Misja do Brazylii" - przyznaje burmistrz Rafał Przybył. - Na ten cel pozyskaliśmy ponad 500 tys. zł z Urzędu Marszałkowskiego. Jest to w dużym zainteresowaniu nie tylko naszych przedsiębiorców, ale też przedsiębiorców z woj. łódzkiego. Już wcześniej byliśmy na targach w Poznaniu, wybieramy się do Brazylii, gdzie poleci 16 naszych przedsiębiorców. Działania odbywają się w ramach tego jednego programu. Teraz skupiamy się na stworzeniu nowej strony i tam zapraszamy naszych przedsiębiorców. Te reklamy my będziemy przenosić na dalsze rynki, mając nadzieję na konkretne wyniki dla tych podmiotów. 

Dane kontaktowe oraz adresy stron internetowych należy przesyłać na adres promocja@wieruszow.pl

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~niepokorny : Gminna baza podmiotów gospodarczych to bardzo dobry pomysł, tylko jak czytam że potrzeba na to 500 tys. zł to mi nie tylko ręce opadają. Promować należy - jest to w interesie gminy i nas wszystkich, ale trwonienie pieniędzy na wycieczki za Atlantyk to już chyba lekka przesada.

    09:09, 11 stycznia 2017, | odpowiedz