22 lipca 2024, 15:36

Teraz

24°

Fakty

A A A

WIERUSZÓW: Punkt kontroli autobusów w Wieruszowie

W związku ze zbliżającymi się wakacjami policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmują wzmożone działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wszystkim wyjeżdżającym na letni wypoczynek. W powiecie wieruszowskim wystarczy zgłosić taką kontrolę telefonicznie!Bezpieczeństwo dzieci dla policjantów jest priorytetem. W okresie zbliżających się wakacji oraz podczas ich trwania policjanci z powiatu wieruszowskiego przypominają o zgłaszaniu kontroli autobusów przed wyjazdem na wypoczynek.


Podczas kontroli funkcjonariusze dokonają sprawdzenia między innymi stanu technicznego danego środka transportu, wyposażenia, posiadane uprawnienia kierowców oraz ich stan trzeźwości. Policjanci będą kontrolować autobusy w miejscu wyznaczonym, które znajduje się w Wieruszowie przy ulicy Wrocławskiej - parking przy stanowiskach autobusowych.


Zgłoszenia należy dokonywać minimum dzień przed planowanym wyjazdem, kontaktując się bezpośrednio z Kierownikiem Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie, dzwoniąc pod numer telefonu 47 845-62-29 lub pod całodobowym numerem telefonu 47 845-62-11.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl