14 czerwca 2026, 09:24

Teraz

14°

Fakty

A A A

WIERUSZÓW: Ściął znak, uderzył w ekran

Kierowca samochodu osobowego opel vectra stracił panowanie nad kierownicą, ściął przydrożny znak i zatrzymał się na ekranie dźwiękochłonnym. Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór przed godz. 21.00 na obwodnicy miasta, w sąsiedztwie restauracji oraz stacji paliw. Kierowca poruszający się pojazdem na wieruszowskich numerach rejestracyjnych najprawdopodobniej był pod działaniem alkoholu. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze Policji. 

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl