RADIO SUD: Rozmowa z Krzysztofem Grabowskim - Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego
24 marca 2025, 21:25
Imieniny:Gabrieli, Marka, Seweryna
Teraz
Jutro
Młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Wieruszowie bawi się na Balu Studniówkowym w sali bankietowej Linda Event.
Studniówka rozpoczęła się tradycyjnie od podziękowań. W kierunku dyrekcji szkoły oraz starostwa powiatowego popłynęły podziękowania za stworzenie warunków sprzyjających zdobywaniu wiedzy, za okazaną życzliwość, opiekę i troskę podczas kilkuletniej edukacji.
Uczniowie podziękowali swoim wychowawcom oraz rodzicom, którzy przez ostatnie cztery lata wspierali ich w zdobywaniu wiedzy, towarzyszyli w sukcesach, ale byli też w chwilach trudnych.
W części oficjalnej głos zabrał członek Zarządu Powiatu Adam Musiała, który dziękując za zaproszenie na studniówkę, życzył młodzieży bardzo dobrych wyników na egzaminie maturalnym, trafnych wyborów życiowych w przyszłości a najbliższych godzinach udanej zabawy.
Kilka słów do maturzystów skierowała dyrektor szkoły Magdalena Stachulec. Życząc zebranym udanej zabawy dokonała oficjalnego otwarcia studniówki słowami wieszcza: „Poloneza czas zacząć”.
Maturzyści przygotowani przez nauczycielkę Joannę Kalarus zatańczyli tradycyjny staropolski taniec - polonez, po którym przy dźwiękach muzyki, rozpoczęła się zabawa do białego rana.
15:42
dzisiaj
RADIO SUD: Rozmowa z Krzysztofem Grabowskim - Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego
13:13
dzisiaj
GRABÓW NAD PROSNĄ:Gminne eliminacje konkursu
12:59
dzisiaj
TRZCINICA: Odbyło się seminarium szkoleniowe
12:48
dzisiaj
KĘPNO: "Nad wyraz" Kępińskiego Koła Literatów
11:55
dzisiaj
SIEDLIKÓW: Pożar garażu. Straty sięgnęły 170 tysięcy