14 lipca 2024, 11:42

Teraz

18°

Fakty

A A A

WIERUSZÓW: W Wieruszowie startuje letnie kino plenerowe

Grupa nieformalna Czarne Klapsy i WDK ogłasza kina plenerowe! Pierwszy seans (z czterech) już 13 lipca godz. 21:00 na Osiedlu Fabryczna w Wieruszowie.


Obejrzymy kultową animacje "SHREK" część pierwsza. Shrek jest zielonym ogrem, którego wszyscy się boją. Żyje w samotni, gdzie na jego bagnie szukają schronienia uchodźcy ze świata bajek, „normalni inaczej”: wróżki, trzy świnki, przebrany za babcię wilk i Pinokio- zesłani na banicję przez złego lorda Farquada. Walcząc o swoje prawa do samotności, Shrek podejmuje się wyzwania! I tu zaczyna się emocjonalna karuzela!


"Shrek" to film, który śmieszy, wzrusza i inspiruje, przypominając, że prawdziwe piękno tkwi w różnorodności, a przyjaźń i miłość są najważniejsze, niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy zieloni!


Serdecznie zapraszamy. Koniecznie zaopatrzcie się w kocyki i siedzenia!


Dziękujemy Spółdzielni Mieszkaniowej "Bursztyn" za pomoc w organizacji wydarzenia. Współprace, dzielenie się zasobami jest niezwykle ważne, aby takie wydarzenia mogły zaistnieć w naszej małej społeczności.


Projekt realizowany w ramach Programu „Mikrogranty w Łódzkiem - Edycja 2024" czyli Programu realizowanego przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl