27 maja 2024, 18:05

Teraz

23°

Fakty

A A A

WIERUSZÓW: Wyniki wyborów do Rady Powiatu Wieruszowskiego. Stefan Pietras dalej starostą?

Stefan Pietras uzyskał świetny wynik wyborczy i jest naturalnym kandydatem do ponownego objęcia roli starosty. W powiecie wieruszowskim nadal będzie rządzić koalicja Wspólnoty Powiatu Wieruszowskiego i Polskiego Stronnictwa Ludowego, przy udziale przedstawicieli komitetu "Nasz Powiat". Wicestarosta Marek Kanicki, który nie dostał się do Rady Powiatu, może być niemal pewny o ponowny wybór na to stanowisko. 


 


1. Pietras Stefan (KWW Wspólnota Powiatu)
2. Dratwa Andrzej (PiS)
3. Stojecki Marek (PiS)
4. Lewik Wiesława (PiS)
5. Szymanek Andrzej (Trzecia Droga)
6. Musiala Adam (KWW Nasz Powiat) 
7. Sowiński Dariusz (Trzecia Droga)
8. Ogorzelski Henryk (KWW Nasz Powiat) 
9. Łacina Andrzej (Trzecia Droga)
10. Piasta Michał (KWW Wspólnota Powiatu)
11. Barańska Agata (KWW Wspólnota Powiatu)
12. Dychto Mariusz (PiS)
13. Krasoń Magdalena (Trzecia Droga)
14. Siwik Zofia (KWW Wspólnota Powiatu)
15. Starek Ryszard (Trzecia Droga)
16. Wojewódka Agata (Trzecia Droga)
17. Grzybek Malwina (KWW Nasz Powiat)


WYNIKI W OKRĘGU NR 1 


STOJECKI Marek Lucjan    537    
DYCHTO Mariusz Roman    368    
JASIŃSKI Leszek Edmund    133
CŁAPA Iwona Agnieszka    120        
ZGADZAJ Danuta    Wieruszów 49        
NOKIEL-DĘBSKA Elżbieta Małgorzata 11
KOŁODZIEJCZYK Piotr Robert 64


SOWIŃSKI Dariusz Stanisław 378    
SZKOPIŃSKA Iwona Barbara 239    
KUPIETZ Prakseda 109    
WRÓBEL Wojciech    Dobrydział 91    
CICHOSZ Anna Wiesława 66    
RZEŹNIK Wiesław Mieczysław 64    
SMUS Kamila Magdalena   86    
NAWROCKI Bogdan Leszek 150


 


KOPACKI Waldemar Sylwester 144    
BARAŃSKA Agata Teresa 234    
GABAS Magdalena Beata    189    
HĄCIA Małgorzata Łucja    58    
KOWALCZYK Rafał Ryszard    168    
LENART Stanisław Antoni  102    
MOSKA Mariusz    Mirków   162    
SZKUDLAREK Emilia Maria  111    


MUSIAŁA Adam 409    
PAKUŁA Iwona Maria 49    
HODERA Zbigniew Ryszard    226    
OGORZELSKI Henryk Wojciech  339    
GONERA Małgorzata 67    
MATYJA Włodzimierz Józef 72    
MAŁYS Andrzej Wojciech   78    
ŻYWIOŁ Barbara Magdalena 59


WYNIKI W OKRĘGU NR 3



DRATWA Andrzej Jan 825    
MAKÓWKA Dorota Władysława 176    
TOMASZCZYK Iwona Anna 36    
KROWICKI Dariusz Krzysztof 52    
DEPNER Kamila Katarzyna    57    
GŁADKI Patrycjusz Jan 87    


SZYMANEK Andrzej Władysław 347    
STAREK Ryszard Stanisław 341    
KULIGA-KMIECIK Iwona Teresa 163    
MALATYŃSKA Alicja Małgorzata 193    
MANIAK Karolina Monika 185    
KRAWCZAK Wojciech Piotr 175    
NAWROT Sylwester Karol 99    


 


PIETRAS Stefan Jan 602    
GOSŁAWSKA Iwona Maria 234    
PIASTA Michał Damian 458    
ZAGÓRNA Iwona Danuta 99    
KALETA Marek 220    
JAŚKO Anna Jadwiga 132    
PIETRZAK Janusz Dionizy 83    



PODGÓRSKI Mateusz 121    
FERDYNUS Bożena Edyta 42    
WÓJCIAK-TOMALIK Agnieszka 55    
ŚMIAŁEK Adam 74    
BIEDA Mariusz Witold 25    
POCHYŁY Igor Rafał 5    
DOMINAS-NOGA Joanna 122    


OKRĘG nr 2


LEWIK Wiesława  677    
ŚLĘZAK Zygmunt Ryszard 381    
GRZESIAK Daniel Piotr 108    
KOWALCZYK Mirosława 107    
LISIECKA Aldona Matylda  38    
KRZAK Michał Bazyli 151


KANICKI Marek 273
KOWALCZYK Piotr   341    
WOJEWÓDKA Agata   423    
MRUGAŁA Anna Lidia 111    
KRASOŃ Magdalena   456    
DĘBSKI Arkadiusz Adam   117    
ŁACINA Andrzej Tadeusz   556    
WRZOSEK Lucjan Stanisław  72



SIWIK Zofia Maria 410    
LASOTA Stanisław  185    
GABAS Aleksandra162    
WOLNIEWICZ Sławomir Józef  65    
LEWANDOWSKA Anna Magdalena  22    
ŚMIESZEK Piotr 66    
MIESZAŁA Marta Katarzyna  39    
SIWIK Przemysław Maciej  100    


CIUPEK Paweł Janusz 237    
DUNDZIAK Irena   227    
SZKUDLAREK Radosław 102    
GRZYBEK Malwina  417    
KOŁODZIEJ Radosław  78    
JANY Józef Leszek 118    
OKOŃ Weronika Karolina  54    
ŁACMAŃSKI Krzysztof Antoni  65    

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl