WIERUSZÓW: Darmowe przejazdy pociągami oraz mistrzostwa drezynowe
18 czerwca 2026, 12:41
Imieniny:Elżbiety, Marka, Pauli
Teraz
Jutro
Blisko 1,8 promila alkoholu miał w organizmie kierowca, który stracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę (13 sierpnia) na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Kochłowy.
- Na miejsce skierowano patrol, który ustalił, że pojazdem kierował 58-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny 0,87 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, co odpowiada blisko 1,8 promila – potwierdza asp. sztabowa Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. - Kierowca, który w chwili przybycia policjantów znajdował się już poza pojazdem, został zatrzymany, a następnie pobrano od niego krew do dalszych badań. Ze wstępnych ustaleń oraz relacji świadka wynika, że 58-latek stracił panowanie nad kierowanym przez siebie samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
Za popełnione przestępstwo 58-latek odpowie przed sądem.
12:36
dzisiaj
WIERUSZÓW: Darmowe przejazdy pociągami oraz mistrzostwa drezynowe
11:09
dzisiaj
WIERUSZÓW: Profilaktyka przed wakacjami
11:17
wczoraj
WIERUSZÓW: Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki
10:17
wczoraj
KUŹNICA SKAKAWSKA: Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Podzamcza
10:15
wczoraj
OSTRZESZÓW: Próbowali uniknąć odsiadki. Nie udało się