27 stycznia 2022, 23:53

Teraz

Fakty

A A A

KĘPNO: Właściciel tego roweru poszukiwany

Policjanci kępińskiej komendy poszukują właściciela roweru marki Pegasus. Rower w minionych dniach został skradziony w Kępnie, najprawdopodobniej w okolicy Al. Marcinkowskiego. Policji udało się go odzyskać. Właściciel proszony jest o pilny kontakt z KPP Kępno pod nr 62 79 15 211 lub 519 064 838.

- W wyniku podjętych działań policjanci ujęli złodzieja rowerów. Cześć rowerów została już oddana prawowitym właścicielom. Wciąż nie znamy jednak właściciela tego roweru ze zdjęcia. Skradziony w minionych dniach w Kępnie. Najprawdopodobniej w rejonie bloków na al. Marcinkowskiego - powiedziała st. sierżant Anna Lubojańska, oficer prasowy kępińskiej policji. - Ten rower nie był zgłoszony, jako kradziony w ostatnich dniach. Został odnaleziony w wyniku akcji wraz z innymi, których właścicieli już poinformowaliśmy - dodała. O akcji przeciwko złodziejom rowerów już wkrótce w Radiu SUD i na portalu radiosud.pl

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~brawo : Brawo nasza policja. Szybkość i skuteczność to wasze cechy. Akcja odzyskania skradzionych rowerów rewelacynie szybka i owocna. Tak trzymać. Niech się złodziejom nie wydaje, że policja nie czuwa.

    13:18, 3 czerwca 2017, | odpowiedz