22 stycznia 2019, 11:18

Teraz

-8°

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW: Zamach na własne życie

Ostrzeszowscy policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego interweniowali wobec mężczyzny, który najprawdopodobniej chciał odebrać sobie życie.

Policjanci patrolując ulicę Al. Wolności w Ostrzeszowie zauważyli zaparkowany samochód osobowy, a w nim śpiącego mężczyznę. Z uwagi na niską temperaturę powietrza (- 18 stopni Celsiusza) mundurowi zaniepokoili się tym faktem i postanowili sprawdzić, co jest powodem, że mężczyzna przebywa w tym miejscu.
Jak się okazało stróże prawa zjawili się w samą porę. W pojeździe przebywał 34-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, który najprawdopodobniej chciał odebrać sobie życie. Mężczyzna oświadczył policjantom, że połknął znaczną ilość tabletek oraz popił alkoholem. To co mówił mężczyzna mogło być prawdą, bo w pojeździe policjanci ujawnili opakowanie po lekach oraz pustą butelkę po alkoholu.
Stróże prawa natychmiast powiadomili Pogotowie Ratunkowe. Przybyła na miejsce zdarzenia załoga ratunkowa zaopiekowała się 34-letkiem i został on hospitalizowany w ostrzeszowskim Szpitalu.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Tryb sortowania komentarzy:

Brak komentarzy.