28 stycznia 2022, 00:52

Teraz

Fakty

A A A

PROMOCJA: Zatrzaśnięte drzwi samochodu- co można zrobić, a czego nie powinno się robić?

Życie potrafi zaskakiwać, choć często nie tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Jednak czasami potrafi zaskoczyć choćby zatrzaśniętymi drzwiami samochodowymi. Niestety taki problem zdarza się często. Rzecz jasna nie na każdą sytuację można się przygotować, wszak trudno nosić wytrych, by móc otworzyć zatrzaśnięte drzwi. Swoją drogą wytrych jest zabroniony i jego posiadanie jest karalne. Oczywiście są jeszcze sposoby typu life hack.


Jedyne słuszne rozwiązanie to...


Wszystkie słynne life hacki nie są nader przydatne. Cóż wszelkie filmiki typu otwieranie samochodu w 30 sekund nie mają wiele wspólnego z prawdą. Jeżeli nie wierzycie to możecie spróbować. Ale jedyne co możecie osiągnąć to fakt, że będziecie tłumaczyć się policji. Ewentualnie może dojść do sytuacji, że uszkodzicie lakier. A przez to nie tylko czekać was będzie wymiana zamka, ale i lakierowanie. I wtedy koszty okażą się duże. Zatem zamiast zwlekać lepiej od razu postawić na pomoc profesjonalistów. Tutaj jedynym słusznym wyborem jest awaryjne otwieranie samochodu Poznań. Wysoka jakość usług i korzystna cena gwarantowane. Zatem nie traćcie czasu i od razu zadzwońcie po pomoc do specjalisty z https://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/, który swoją pracę wykona bardzo szybko i jeszcze bardziej rzetelnie. Taki specjalista działa 24 godziny na dobę.


Zatrzaśnięte drzwi samochodu- jak poradzić sobie z takim problem?


Do wielu sytuacji można się przygotować, a do wielu nie. Chyba trudno się spodziewać, że na skutek chwili nieuwagi zatrzaśnie się drzwi samochodu. W takim przypadku na pewno należy zachować spokój, bo tylko spokój może pomóc. No i przyda się jeszcze telefon. Sytuacja jest do opanowania. Pewnie pierwsza myśl czy raczej pomysł jaki przyjdzie wam do głowy to spróbowanie samodzielnego otwierania drzwi. Tutaj z pomocą przychodzi Internet. Na pewno wato przyjrzeć się czy przypadkiem okno nie jest lekko niedomknięte, ale raczej trudno się tego spodziewać. Zatem pomysł z drucikiem i otwieraniem rygla odpada. A nawet jakby okno było lekko otwarte to jaka jest szansa, że ten pomysł się powiedzie? Pewnie żadna, bo to, że "takie coś" udaje się filmach jest czymś oczywistym. W życiu sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Swoją drogą szarpanie się z drzwiami, próba otwierania rygla czy używanie dętki rowerowej może przynieść więcej szkód niż pożytku. Przecież możecie wyglądać jakbyście próbowali włamać się do samochodu, a nie go otworzyć.


 

Autor: ewa.kowalczyk@radiosud.pl