18 czerwca 2024, 03:53

Teraz

16°

Fakty

A A A

MIKSTAT: Zderzenie samochodu z ciągnikiem. Dwie osoby w szpitalu

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego dziś (23 maja) około godziny 7:00 doszło na ulicy Krakowskiej w Mikstacie. 
- Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 23-letni obywatel Mołdawii, kierując samochodem marki audi, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo ciągnikiem rolniczym marki john deer, którym kierował 43-letni mieszkaniec gm. Mikstat – przekazała nam st. aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Kierowca samochodu osobowego został przewieziony do szpitala w Ostrzeszowie celem wykonania dalszych badań, natomiast 35-letniego pasażera przetransportowano do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Jak się okazało doznał obrażeń ciała wymagających leczenia powyżej siedmiu dni, co oznacza, że mieliśmy do czynienia z wypadkiem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.
Fot. KP PSP Ostrzeszów

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl